Aantal huishoudens met kinderen in Zuid-Holland in 2001-2010.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio2001200220032004200520062007200820092010
039.75639.98939.97939.76839.71139.51439.21638.99738.85138.913
1Alphen a/d Rijn17.36617.42117.34717.17117.16117.12317.04217.00417.00617.036
2Gouda11.17711.17711.17211.19911.23911.16911.04910.95510.93110.942
3Waddinxveen4.4434.4444.4204.3344.2664.2184.1684.1044.0504.047
4Zuidplas6.7706.9477.0407.0647.0457.0046.9576.9346.8646.888
515.38815.46515.44815.49815.49815.43115.38415.33915.36515.370
6Gorinchem5.1695.2355.2235.2765.2725.2695.2665.3045.3505.393
7Hardinxveld-Giessendam2.9792.9502.9402.9342.9332.9182.9082.8642.8532.825
8Molenlanden7.2407.2807.2857.2887.2937.2447.2107.1717.1627.152
941.00141.08841.29741.48641.60341.39141.27341.19841.32941.493
10Alblasserdam2.9802.9853.0263.0193.0153.0173.0533.0633.0543.089
11Dordrecht18.78018.85118.90718.81018.80418.61318.47718.31618.30718.307
12Hendrik-Ido-Ambacht3.5613.5713.6733.8413.9924.1524.2404.2904.4444.565
13Papendrecht4.8674.9134.9615.0315.0605.0805.0545.0595.1105.109
14Sliedrecht3.6603.6323.6203.6493.6563.5893.5683.5993.5803.586
15Zwijndrecht7.1537.1367.1107.1367.0766.9406.8816.8716.8346.837
1629.28829.27429.21829.26129.16528.99229.02929.05029.20629.188
17Hillegom3.3323.3143.3043.3053.3133.2683.2273.2193.2243.211
18Katwijk10.22810.23510.27510.29710.33510.26910.31610.28510.30410.318
19Lisse3.6173.6393.6023.5943.5173.4973.4813.5113.5073.476
20Noordwijk6.3736.3166.2676.2396.1706.1296.1316.1386.2146.236
21Teylingen5.7385.7705.7705.8265.8305.8295.8745.8975.9575.947
227.5257.6087.5987.6077.6257.6287.5677.5377.4747.426
23Goeree-Overflakkee7.5257.6087.5987.6077.6257.6287.5677.5377.4747.426
2414.01514.02413.97714.08914.21014.12914.01613.92613.76813.702
25Hoeksche Waard14.01514.02413.97714.08914.21014.12914.01613.92613.76813.702
268.8108.7768.8038.8048.6978.6958.6128.5408.4428.406
27Krimpenerwaard8.8108.7768.8038.8048.6978.6958.6128.5408.4428.406
2828.13028.27628.24328.22328.26328.18328.08528.06927.96628.055
29Leiden15.71915.69215.73415.76315.77415.68715.57815.50815.34515.329
30Leiderdorp4.1344.2704.2284.1744.1784.1554.1594.1774.2024.196
31Oegstgeest3.2563.3083.3263.3423.3513.3753.3923.4363.4833.515
32Voorschoten3.5663.5443.5163.5263.5393.5633.5523.5823.6163.711
33Zoeterwoude1.4551.4621.4391.4181.4211.4031.4041.3661.3201.304
34294.299297.715300.261302.110304.496305.534305.887307.043309.385312.758
35Albrandswaard2.8772.9843.1193.3003.4583.5783.6643.8163.9454.138
36Barendrecht5.3245.8766.2616.5066.8437.2427.5697.9328.1088.266
37Capelle a/d IJssel10.48510.51610.49610.53610.62410.75810.64910.58010.64810.688
38Delft12.76312.80312.62012.44612.24912.16712.14912.14612.01812.015
39Den Haag61.21264.74266.28667.30268.37669.08369.40569.90970.74572.126
40Krimpen a/d IJssel4.5804.6574.7094.7134.6694.6124.5714.5144.5004.505
41Lansingerland7.0907.2207.5127.7047.8398.0918.3988.7119.0599.385
42Leidschendam-Voorburg11.56510.72810.60010.58310.61910.45510.40210.41710.43110.354
43Maassluis5.3335.3465.2975.2355.1945.0714.9664.8934.8464.866
44Midden-Delfland3.1073.1153.1202.9202.9092.9852.9892.9612.9863.017
45Pijnacker-Nootdorp6.3366.1706.2646.6387.0317.4017.6407.8778.3248.775
46Ridderkerk7.2627.2147.1377.0736.9586.8406.7506.7046.6476.636
47Rijswijk7.6306.7266.5536.4276.4266.3736.2926.2486.2246.230
48Rotterdam87.06587.83888.13388.24288.48987.88987.48987.32287.68688.428
49Schiedam11.60011.69811.60211.61611.65311.65311.64611.63211.71211.755
50Vlaardingen10.79710.87111.01511.01910.98410.90310.73510.64110.55510.497
51Wassenaar3.9203.8723.8573.8183.8203.8443.8563.8623.8893.850
52Westland16.11916.07716.13816.22316.28716.35616.36916.41516.48516.571
53Zoetermeer19.23419.26219.54219.80920.06820.23320.34820.46320.57720.656
5414.44814.44914.43914.30514.25014.13714.01613.95113.95913.959
55Bodegraven-Reeuwijk5.4335.4625.4755.3785.3685.3105.2665.2825.2975.298
56Kaag en Braassem4.3424.3334.3294.3474.3614.3324.2724.2534.2624.254
57Nieuwkoop4.6734.6544.6354.5804.5214.4954.4784.4164.4004.407
5826.11526.50026.63226.69926.57626.31126.02325.72425.44525.253
59Brielle2.5392.5662.5742.6032.5862.5702.5582.5502.5242.511
60Hellevoetsluis6.5956.6486.7106.8056.7906.7196.6226.5856.5016.454
61Nissewaard14.80115.04315.09815.06314.98814.81414.64714.39314.23814.145
62Westvoorne2.1802.2432.2502.2282.2122.2082.1962.1962.1822.143
totaal518.775523.164525.895527.850530.094529.945529.108529.374531.190534.523
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)