Aantal eenpersoonshuishoudens met een lage welvaart in Zuid-Holland in 2011-2019.
gemeente >> per 100 huishoudens
gemeente201120122013201420152016201720182019
Alblasserdam17,316,617,417,518,016,817,117,517,6
Albrandswaard10,19,99,810,110,810,911,513,213,4
Alphen a/d Rijn15,215,015,315,415,615,716,116,116,5
Barendrecht9,69,69,59,810,110,210,410,611,1
Bodegraven-Reeuwijk12,011,711,511,511,811,911,911,912,2
Brielle13,312,512,512,713,112,913,513,213,3
Capelle a/d IJssel20,320,220,520,420,920,921,521,621,5
Delft38,338,539,040,040,640,740,841,341,3
Den Haag28,928,428,728,628,728,828,929,029,1
Dordrecht23,623,122,722,522,923,323,523,023,2
Goeree-Overflakkee16,915,615,214,714,514,815,015,915,7
Gorinchem21,821,622,021,922,122,322,922,922,9
Gouda21,321,120,820,920,821,321,721,521,5
Hardinxveld-Giessendam13,513,313,914,314,814,414,614,714,9
Hellevoetsluis16,716,816,716,716,616,817,316,916,8
Hendrik-Ido-Ambacht11,611,211,211,011,211,711,811,612,0
Hillegom15,815,315,516,016,316,316,716,916,6
Hoeksche Waard12,812,312,112,412,712,813,113,313,3
Kaag en Braassem12,612,812,812,212,213,113,313,713,9
Katwijk14,815,115,314,915,015,215,315,115,6
Krimpen a/d IJssel15,214,614,914,615,115,315,916,216,2
Krimpenerwaard14,414,214,514,715,015,215,115,015,4
Lansingerland8,88,78,78,79,08,99,19,29,3
Leiden34,434,534,635,435,536,235,835,335,6
Leiderdorp14,514,514,414,815,116,316,916,316,1
Leidschendam-Voorburg19,118,618,118,318,619,119,519,719,9
Lisse18,718,318,116,816,516,817,317,517,6
Maassluis18,418,118,418,418,919,119,018,819,3
Midden-Delfland11,311,211,310,410,110,210,410,610,9
Molenlanden10,610,310,110,710,811,210,811,711,7
Nieuwkoop14,710,911,011,110,910,410,911,511,7
Nissewaard18,318,418,518,518,518,919,219,519,6
Noordwijk16,916,216,517,117,417,017,517,818,1
Oegstgeest19,017,216,014,212,812,813,013,213,0
Papendrecht14,514,714,815,015,215,715,916,116,3
Pijnacker-Nootdorp10,610,210,510,510,410,410,410,210,3
Ridderkerk17,317,217,317,718,118,018,018,618,2
Rijswijk22,522,322,022,322,423,123,322,922,5
Rotterdam31,831,431,431,531,631,831,731,531,6
Schiedam24,224,324,124,224,524,725,525,125,1
Sliedrecht18,518,618,218,118,318,818,818,818,6
Teylingen13,212,912,913,313,413,514,314,314,1
Vlaardingen24,423,823,423,424,224,324,223,924,4
Voorschoten13,712,913,113,013,013,414,114,314,4
Waddinxveen13,813,814,114,415,115,215,014,714,6
Wassenaar16,314,915,115,615,015,615,915,816,3
Westland13,617,117,217,517,316,816,417,316,5
Westvoorne12,212,512,211,911,712,412,212,312,6
Zoetermeer17,217,117,517,717,918,118,418,518,7
Zoeterwoude11,89,610,910,210,410,610,610,811,2
Zuidplas13,312,812,813,213,213,413,213,313,1
Zwijndrecht18,418,217,918,018,518,918,919,019,3
totaal23,022,822,822,923,123,323,423,423,5
Bron: Resultaten gebaseerd op eigen berekeningen Tympaan Instituut op basis van niet-openbare microdata van het Centraal Bureau voor de Statistiek
Cijfers over 2019 zijn voorlopig.