Aantal meerpersoonshuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2013.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regiohuishoudens met 1 kind

huishoudens met 2 kinderen

huishoudens met 3 of meer kinderen

totaal huishoudens met kinderen

015.48416.3887.01138.883
1Alphen a/d Rijn6.8077.3562.93617.099
2Gouda4.4184.4152.09510.928
3Waddinxveen1.5751.6047983.977
4Zuidplas2.6843.0131.1826.879
55.7586.0003.71615.474
6Gorinchem2.3252.1959705.490
7Hardinxveld-Giessendam9951.0827622.839
8Molenlanden2.4382.7231.9847.145
918.14317.4076.76642.316
10Alblasserdam1.1791.3496673.195
11Dordrecht8.4227.4152.64318.480
12Hendrik-Ido-Ambacht1.8712.0819194.871
13Papendrecht2.1682.2597385.165
14Sliedrecht1.3891.4767863.651
15Zwijndrecht3.1142.8271.0136.954
1611.15412.7755.60229.531
17Hillegom1.3451.4504683.263
18Katwijk3.7424.2672.49710.506
19Lisse1.3491.5685883.505
20Noordwijk2.5982.6731.0406.311
21Teylingen2.1202.8171.0095.946
222.9492.8921.4647.305
23Goeree-Overflakkee2.9492.8921.4647.305
245.6615.7082.07813.447
25Hoeksche Waard5.6615.7082.07813.447
263.1603.4861.7068.352
27Krimpenerwaard3.1603.4861.7068.352
2812.25111.9314.24728.429
29Leiden7.1116.0792.20015.390
30Leiderdorp1.7461.9565794.281
31Oegstgeest1.3871.5836083.578
32Voorschoten1.5111.7476293.887
33Zoeterwoude4965662311.293
34148.006126.05249.296323.354
35Albrandswaard1.8582.0015004.359
36Barendrecht3.3823.8901.2478.519
37Capelle a/d IJssel5.1054.1851.43510.725
38Delft5.5904.7791.57211.941
39Den Haag35.96128.52112.02476.506
40Krimpen a/d IJssel1.8251.7858594.469
41Lansingerland3.8574.6871.70910.253
42Leidschendam-Voorburg4.9084.3071.39310.608
43Maassluis2.1222.0607364.918
44Midden-Delfland1.0671.3936113.071
45Pijnacker-Nootdorp3.2834.5301.4829.295
46Ridderkerk3.1822.6679786.827
47Rijswijk3.4182.4416826.541
48Rotterdam44.63632.16614.29091.092
49Schiedam5.7874.6611.58212.030
50Vlaardingen5.0484.2961.41810.762
51Wassenaar1.4861.7046883.878
52Westland5.9827.5573.08916.628
53Zoetermeer9.5098.4223.00120.932
544.9206.0622.78213.764
55Bodegraven-Reeuwijk1.8862.2271.1605.273
56Kaag en Braassem1.5241.9177374.178
57Nieuwkoop1.5101.9188854.313
5811.67510.4342.71424.823
59Brielle1.1751.0692852.529
60Hellevoetsluis2.9032.7206946.317
61Nissewaard6.6765.7331.50013.909
62Westvoorne9219122352.068
totaal239.161219.13587.382545.678
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)