Aantal eenouderhuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2011.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regioeenouderhuishoudens met 1 kind

eenouderhuishoudens met 2 kinderen

eenouderhuishoudens met 3 of meer kinderen

totaal eenouderhuishoudens

03.8731.9846166.473
1Alphen a/d Rijn1.6138842672.764
2Gouda1.2876011932.081
3Waddinxveen38518858631
4Zuidplas58831198997
51.1915861981.975
6Gorinchem60828196985
7Hardinxveld-Giessendam1598326268
8Molenlanden42422276722
95.0112.4727608.243
10Alblasserdam26314439446
11Dordrecht2.7511.2443724.367
12Hendrik-Ido-Ambacht33021257599
13Papendrecht52929080899
14Sliedrecht29615257505
15Zwijndrecht8424301551.427
162.5681.3874364.391
17Hillegom34118341565
18Katwijk7913801441.315
19Lisse33018166577
20Noordwijk658328961.082
21Teylingen44831589852
2258324779909
23Goeree-Overflakkee58324779909
241.1976431481.988
25Hoeksche Waard1.1976431481.988
26648333941.075
27Krimpenerwaard648333941.075
283.6531.6124595.724
29Leiden2.2979062593.462
30Leiderdorp49325462809
31Oegstgeest36619264622
32Voorschoten39421555664
33Zoeterwoude1034519167
3451.52224.8278.90685.255
35Albrandswaard41321050673
36Barendrecht6664101201.196
37Capelle a/d IJssel1.7859123433.040
38Delft1.9889093013.198
39Den Haag13.4376.1442.22221.803
40Krimpen a/d IJssel47324760780
41Lansingerland6924181241.234
42Leidschendam-Voorburg1.5677332022.502
43Maassluis599323891.011
44Midden-Delfland2099637342
45Pijnacker-Nootdorp6944531111.258
46Ridderkerk7923291031.224
47Rijswijk1.1984861081.792
48Rotterdam18.6328.8313.58631.049
49Schiedam1.9729333243.229
50Vlaardingen1.6527932582.703
51Wassenaar43220566703
52Westland1.2787702152.263
53Zoetermeer3.0431.6255875.255
541.0035361781.717
55Bodegraven-Reeuwijk38620066652
56Kaag en Braassem28516353501
57Nieuwkoop33217359564
583.0141.5714195.004
59Brielle27915726462
60Hellevoetsluis708378951.181
61Nissewaard1.8289432803.051
62Westvoorne1999318310
totaal74.26336.19812.293122.754
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)