Aantal eenouderhuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regioeenouderhuishoudens met 1 kindeenouderhuishoudens met 2 kindereneenouderhuishoudens met 3 kindereneenouderhuishoudens totaal
04.9622.4697758.206
1Alphen a/d Rijn2.1441.0993183.561
2Gouda1.5466952522.493
3Waddinxveen48521675776
4Zuidplas7874591301.376
51.5577202722.549
6Gorinchem8143621321.308
7Hardinxveld-Giessendam1959740332
8Molenlanden548261100909
95.9362.9551.1019.992
10Alblasserdam34017971590
11Dordrecht2.9161.3654854.766
12Hendrik-Ido-Ambacht50725792856
13Papendrecht6603621161.138
14Sliedrecht395238103736
15Zwijndrecht1.1185542341.906
163.3431.6585015.502
17Hillegom41021659685
18Katwijk9574831901.630
19Lisse46920851728
20Noordwijk8653971131.375
21Teylingen642354881.084
226753381031.116
23Goeree-Overflakkee6753381031.116
241.4526801772.309
25Hoeksche Waard1.4526801772.309
268154401401.395
27Krimpenerwaard8154401401.395
284.0311.8785516.460
29Leiden2.4041.0673483.819
30Leiderdorp51727260849
31Oegstgeest45720963729
32Voorschoten52425163838
33Zoeterwoude1297917225
3459.17728.98211.11499.273
35Albrandswaard45728766810
36Barendrecht9045391491.592
37Capelle a/d IJssel1.9921.0344253.451
38Delft2.1889394023.529
39Den Haag15.2186.9802.70624.904
40Krimpen a/d IJssel6113241281.063
41Lansingerland1.0966702021.968
42Leidschendam-Voorburg1.9109202573.087
43Maassluis7073771381.222
44Midden-Delfland27115154476
45Pijnacker-Nootdorp9755841681.727
46Ridderkerk1.0254981941.717
47Rijswijk1.5397382222.499
48Rotterdam20.2449.8974.18734.328
49Schiedam2.3051.0873803.772
50Vlaardingen2.0951.0073833.485
51Wassenaar506286108900
52Westland1.7879332642.984
53Zoetermeer3.3471.7316815.759
541.4177032292.349
55Bodegraven-Reeuwijk52628792905
56Kaag en Braassem43823071739
57Nieuwkoop45318666705
583.9121.8956546.461
59Brielle36915756582
60Hellevoetsluis9424821361.560
61Nissewaard2.3331.1534293.915
62Westvoorne26810333404
totaal87.27742.71815.617145.612
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)