Aantal inwoners van 13-17 jaar in Zuid-Holland in 2011-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015201620172018201920202021
015.78215.54715.62115.72515.82515.86015.99515.90715.67915.43315.288
1Alphen a/d Rijn6.7536.7386.8506.9406.9656.9757.0756.9866.8316.7066.614
2Gouda4.4464.3564.3404.3604.4064.4364.4484.4774.4134.3504.297
3Waddinxveen1.6961.6481.6161.6461.6451.6351.6571.6751.6701.6801.699
4Zuidplas2.8872.8052.8152.7792.8092.8142.8152.7692.7652.6972.678
56.7516.7486.6976.8986.8856.8946.8496.8606.6146.5806.485
6Gorinchem2.1682.1732.1542.2402.2592.2402.2472.2772.2162.1782.143
7Hardinxveld-Giessendam1.2261.2121.1941.2271.2261.2391.2361.2341.2041.2351.232
8Molenlanden3.3573.3633.3493.4313.4003.4153.3663.3493.1943.1673.110
915.96915.99816.02016.31916.43016.54716.52116.46516.09815.88415.566
10Alblasserdam1.2511.2471.2341.2621.2871.3071.3351.3301.3531.3091.275
11Dordrecht7.0347.0767.0337.1067.1097.1697.1107.0156.8096.6996.363
12Hendrik-Ido-Ambacht1.7711.7871.8301.8981.8911.8861.9122.0161.9752.0312.066
13Papendrecht1.9061.9551.9632.0312.0882.1062.0542.0311.9731.8841.888
14Sliedrecht1.4041.4151.4531.4871.5261.5411.5641.5391.5031.4621.481
15Zwijndrecht2.6032.5182.5072.5352.5292.5382.5462.5342.4852.4992.493
1611.37011.43011.54411.72911.85112.08012.04312.00411.87211.66711.443
17Hillegom1.1311.1401.1561.1851.2241.2501.2561.2811.2491.2271.238
18Katwijk4.0224.0504.0174.0654.1144.3054.2384.2454.2694.2694.204
19Lisse1.4021.3581.3371.3611.3831.3741.4071.4361.3911.3331.315
20Noordwijk2.3972.4122.5052.5382.5262.5182.5092.4912.4362.3872.330
21Teylingen2.4182.4702.5292.5802.6042.6332.6332.5512.5272.4512.356
223.0253.0803.0733.0563.1443.1513.1323.1213.1313.0513.026
23Goeree-Overflakkee3.0253.0803.0733.0563.1443.1513.1323.1213.1313.0513.026
245.2145.2115.1685.2405.3035.3625.4245.5145.3495.3025.139
25Hoeksche Waard5.2145.2115.1685.2405.3035.3625.4245.5145.3495.3025.139
263.5133.5603.5993.6363.6643.7003.7653.6813.6443.5423.472
27Krimpenerwaard3.5133.5603.5993.6363.6643.7003.7653.6813.6443.5423.472
2810.98911.00610.96110.96610.97311.03711.08911.03010.91310.89510.793
29Leiden5.4735.5745.4985.4735.5025.5755.5955.5885.5245.5195.396
30Leiderdorp1.7371.7271.7551.7541.7571.7251.7221.6751.6111.5771.584
31Oegstgeest1.5951.5511.5531.5561.5631.6091.6311.6251.6451.6081.622
32Voorschoten1.5701.5791.6111.6291.6141.5921.5831.5951.6131.6581.685
33Zoeterwoude614575544554537536558547520533506
34115.595115.516115.387116.413117.621118.818120.120120.732120.671120.829120.568
35Albrandswaard1.4651.4631.4901.5291.5841.5981.6231.6941.7001.7051.698
36Barendrecht3.0463.1543.2673.3183.4243.5383.6363.6763.6413.5753.480
37Capelle a/d IJssel4.0473.9513.8863.8563.8423.7973.8103.7903.7433.6483.638
38Delft4.4014.4234.3344.3524.3234.2864.2574.2194.2054.1424.033
39Den Haag25.69025.97126.19026.59827.15427.73728.32828.82329.09629.51129.585
40Krimpen a/d IJssel1.8641.8471.8591.8781.8821.9431.9661.9811.9741.9651.869
41Lansingerland3.5243.6593.8653.9314.0364.2024.3134.2964.3524.4484.530
42Leidschendam-Voorburg3.6223.6433.5083.6153.7063.8553.9143.9884.0684.0914.140
43Maassluis1.7681.7881.8031.8061.8121.8011.8061.8351.7971.8081.799
44Midden-Delfland1.4021.3801.3861.3501.3661.3261.3231.3151.2651.2191.220
45Pijnacker-Nootdorp3.4643.4363.5643.7013.7823.8443.9914.1224.2294.3054.320
46Ridderkerk2.5592.5642.4942.4872.4672.4362.4532.4422.4202.3282.352
47Rijswijk2.0362.0462.0512.0692.0642.1172.2102.2652.3442.4542.484
48Rotterdam31.84931.75431.65731.87332.09032.19732.31932.18432.09731.95331.786
49Schiedam4.2484.2874.2244.2764.3244.3684.3484.3064.1534.0864.093
50Vlaardingen4.0053.8543.8463.8283.8323.8213.8423.7793.7243.8263.801
51Wassenaar1.8881.8961.8871.8851.8941.8961.9281.9942.0161.9822.001
52Westland6.8646.6966.6126.5486.5216.5486.6106.5656.5156.5266.544
53Zoetermeer7.8537.7047.4647.5137.5187.5087.4437.4587.3327.2577.195
545.7025.6295.6345.6765.7615.8775.8685.7715.6095.4735.296
55Bodegraven-Reeuwijk2.2552.2652.2082.2482.2952.3282.3392.3372.2762.2382.190
56Kaag en Braassem1.6321.6021.6411.6381.6751.7411.7011.6971.6251.5901.531
57Nieuwkoop1.8151.7621.7851.7901.7911.8081.8281.7371.7081.6451.575
589.3179.2709.1389.0479.1569.0698.9008.8468.7028.5928.526
59Brielle9779699789801.0071.0221.0291.010978931904
60Hellevoetsluis2.3932.3562.3492.3102.3012.2572.2142.3072.2982.3392.340
61Nissewaard5.0845.1094.9644.9174.9854.9384.8254.7054.6254.5534.497
62Westvoorne863836847840863852832824801769785
totaal203.227202.995202.842204.705206.613208.395209.706209.931208.282207.248205.602
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)