Aantal inwoners van 18-23 jaar in Zuid-Holland in 2011-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015201620172018201920202021
017.26917.36717.17617.09816.89116.77017.03317.35317.68818.04318.106
1Alphen a/d Rijn7.2557.2747.2657.2327.2097.1837.2107.3857.7497.8517.829
2Gouda5.1395.1445.0375.0284.9554.8975.0935.2055.1495.2155.135
3Waddinxveen1.8761.8751.8241.8321.8111.8081.8141.8531.9001.9341.996
4Zuidplas2.9993.0743.0503.0062.9162.8822.9162.9102.8903.0433.146
57.0597.2017.2847.1567.1557.1477.3557.4607.5997.7877.863
6Gorinchem2.2722.3412.3872.3352.3502.3242.4322.4952.5972.6942.702
7Hardinxveld-Giessendam1.4001.4361.4381.4071.4021.3371.3721.3581.3471.3941.419
8Molenlanden3.3873.4243.4593.4143.4033.4863.5513.6073.6553.6993.742
918.91519.05719.06718.79718.47418.37018.40918.41018.64018.88619.046
10Alblasserdam1.3121.3811.4511.4481.3991.4261.4451.4101.4311.4521.467
11Dordrecht8.7118.6808.5708.4678.3568.3008.2958.2508.3218.4208.463
12Hendrik-Ido-Ambacht1.9842.0442.0391.9541.9081.9141.9452.0032.0732.0602.116
13Papendrecht2.0242.0642.0872.0782.0802.0892.1442.1472.2102.2472.272
14Sliedrecht1.8081.7931.7941.7821.7401.7091.6891.7011.7141.7691.822
15Zwijndrecht3.0763.0953.1263.0682.9912.9322.8912.8992.8912.9382.906
1613.55013.37313.21712.83712.72312.48612.53312.73213.02413.39313.430
17Hillegom1.4131.3621.3201.2901.2481.1971.2191.2621.3681.4051.367
18Katwijk5.2505.2005.1114.9544.9334.7914.6994.6994.7354.7604.846
19Lisse1.5721.5331.5121.4481.4631.4481.4531.3991.4231.5031.504
20Noordwijk2.8662.8692.8232.7502.6982.6202.6982.8162.8803.0222.957
21Teylingen2.4492.4092.4512.3952.3812.4302.4642.5562.6182.7032.756
223.0633.0113.0072.9992.8752.9393.0693.1623.2543.3413.470
23Goeree-Overflakkee3.0633.0113.0072.9992.8752.9393.0693.1623.2543.3413.470
245.5605.5325.4915.4385.2905.2605.3875.3355.5785.7575.918
25Hoeksche Waard5.5605.5325.4915.4385.2905.2605.3875.3355.5785.7575.918
263.9403.8943.9813.9824.0264.0214.0674.0864.1824.2014.212
27Krimpenerwaard3.9403.8943.9813.9824.0264.0214.0674.0864.1824.2014.212
2818.95319.43320.28320.74820.73120.94521.28021.46221.36021.23720.968
29Leiden13.61714.06914.88915.47715.63415.79716.07916.21515.95515.66515.366
30Leiderdorp1.7211.7611.7301.7521.7151.7951.7931.7901.8001.8421.847
31Oegstgeest1.6471.5431.5681.4301.3231.3311.3411.3991.4731.5301.518
32Voorschoten1.3411.3841.4401.4401.4421.4241.4681.4881.5271.6051.594
33Zoeterwoude627676656649617598599570605595643
34165.565168.022168.158167.726168.116168.190168.753170.725172.609176.316177.190
35Albrandswaard1.4851.5121.4841.4621.4711.4691.5081.5191.5801.6721.718
36Barendrecht2.8922.8912.9603.0673.1063.1583.2743.3703.5723.6523.718
37Capelle a/d IJssel4.7424.7314.7704.6664.5724.5854.5104.4984.4814.6024.615
38Delft12.85913.50714.06014.46415.02814.96514.49114.88514.88514.68814.903
39Den Haag38.04638.52738.31238.29338.42638.97939.38440.34841.05242.64942.912
40Krimpen a/d IJssel1.9901.9661.9951.9751.9581.9781.9521.9912.0532.0722.145
41Lansingerland3.1273.2033.3003.3613.4533.5513.6593.9013.9894.1524.232
42Leidschendam-Voorburg4.2074.2644.2194.1804.0383.9093.9353.9894.0434.1614.211
43Maassluis2.1832.1572.1132.1392.0762.0212.0322.0452.1122.1282.170
44Midden-Delfland1.3311.3761.3701.4111.4251.4631.4871.5031.4961.4761.463
45Pijnacker-Nootdorp3.1653.3633.4593.4743.5143.5623.6353.6843.8834.0784.165
46Ridderkerk3.0603.1173.1443.0813.0372.9562.9823.0172.9562.9612.985
47Rijswijk2.6582.6532.7282.6302.6352.6312.7862.7672.8672.9432.997
48Rotterdam54.48854.95754.38353.97754.05454.35654.61954.91955.33456.47156.489
49Schiedam5.5225.6345.6835.6855.7285.6185.6385.6505.6635.7955.682
50Vlaardingen5.1835.0094.9484.9934.9654.8424.8334.7624.7724.8354.790
51Wassenaar1.3951.3821.3701.3421.3421.3751.4471.4471.5421.6751.744
52Westland7.5868.2798.3728.2828.3608.0547.9447.9937.8637.8287.803
53Zoetermeer9.6469.4949.4889.2448.9288.7188.6378.4378.4668.4788.448
546.1106.2036.2106.1846.0855.9476.0026.0496.2566.3866.421
55Bodegraven-Reeuwijk2.3882.4032.4052.4162.4012.3102.3732.3342.4322.4632.482
56Kaag en Braassem1.7861.8211.8141.7841.7441.7201.7071.7461.8431.9121.918
57Nieuwkoop1.9361.9791.9911.9841.9401.9171.9221.9691.9812.0112.021
5810.83810.75710.66810.50110.13610.04410.11410.27510.25810.18910.236
59Brielle9599921.0141.0411.0401.0061.0351.0541.0891.1091.151
60Hellevoetsluis2.7102.6682.5822.5392.4152.4332.4362.5432.4932.4692.498
61Nissewaard6.4056.3306.2906.1315.8905.8115.8255.8315.7995.7055.691
62Westvoorne764767782790791794818847877906896
totaal270.822273.850274.542273.466272.502272.119274.002277.049280.448285.536286.860
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)