Aantal inwoners van 18-24 jaar in Zuid-Holland in 2011-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015201620172018201920202021
020.66620.79620.57220.57519.69819.63019.82720.26120.57120.86021.010
1Alphen a/d Rijn8.4508.4298.4168.3738.4128.4398.4158.5828.9299.0589.055
2Gouda5.9265.9985.8655.8615.8225.7615.9566.1566.0616.1296.052
3Waddinxveen2.1762.1542.1062.1252.1072.1152.1202.1742.2362.2462.317
4Zuidplas4.1144.2154.1854.2163.3573.3153.3363.3493.3453.4273.586
58.2138.2958.4328.2978.2848.3488.4618.6628.8078.9199.070
6Gorinchem2.6842.7442.7872.7482.7662.7652.8222.9643.0413.1173.150
7Hardinxveld-Giessendam1.6341.6471.6731.6281.6091.6061.5881.5961.5831.6061.649
8Molenlanden3.8953.9043.9723.9213.9093.9774.0514.1024.1834.1964.271
922.03422.23522.21522.06021.76121.51521.73921.56521.76521.93822.080
10Alblasserdam1.5191.5941.6691.6931.6571.6431.6911.6431.6501.6821.681
11Dordrecht10.21710.16610.04110.0049.8679.7429.8099.7189.7519.8669.939
12Hendrik-Ido-Ambacht2.2712.3642.3272.2692.2252.2212.2542.3072.3732.3552.390
13Papendrecht2.3392.3972.4182.4072.4202.4092.5012.5032.5562.5712.578
14Sliedrecht2.0822.1122.1142.0962.0782.0442.0441.9852.0132.0522.104
15Zwijndrecht3.6063.6023.6463.5913.5143.4563.4403.4093.4223.4123.388
1615.66515.46715.27914.94114.92214.66814.67214.75414.96615.39615.461
17Hillegom1.6511.5991.5551.4891.4771.4231.4411.4641.5631.6331.595
18Katwijk6.0595.9835.9345.7865.7945.6745.5915.4705.5305.5245.627
19Lisse1.8151.7871.7221.6791.7061.6951.6871.6301.6251.7061.711
20Noordwijk3.3363.3373.2803.2383.1873.0943.1173.2763.2753.4473.417
21Teylingen2.8042.7612.7882.7492.7582.7822.8362.9142.9733.0863.111
223.5773.5053.5093.4693.4213.3953.5283.6253.7613.8443.938
23Goeree-Overflakkee3.5773.5053.5093.4693.4213.3953.5283.6253.7613.8443.938
246.3856.3736.2756.2596.1706.1496.1826.1436.3486.5686.729
25Hoeksche Waard6.3856.3736.2756.2596.1706.1496.1826.1436.3486.5686.729
263.8293.7683.8673.8294.6384.6614.7144.6994.8014.8114.847
27Krimpenerwaard3.8293.7683.8673.8294.6384.6614.7144.6994.8014.8114.847
2822.00922.61423.54424.17224.31624.60324.97125.28625.29025.08224.824
29Leiden16.01216.57217.40918.18118.43818.71319.02719.24419.15218.79918.475
30Leiderdorp1.9181.9661.9351.9621.9732.0212.0392.0402.0472.0802.097
31Oegstgeest1.8771.7861.8081.6291.5281.5371.5601.6141.6721.7241.716
32Voorschoten1.5151.5661.6411.6711.6651.6341.6681.7071.7211.8031.815
33Zoeterwoude687724751729712698677681698676721
34195.101198.168198.390198.149199.854199.910200.844202.846204.535208.011208.729
35Albrandswaard1.6911.7061.7081.6531.6661.6671.7151.7401.7621.8701.915
36Barendrecht3.2783.2793.3193.4353.4873.5673.6873.7833.9834.1214.171
37Capelle a/d IJssel5.5425.5215.5505.4805.3905.3575.3295.3015.1975.3585.345
38Delft15.29816.01016.60217.22417.91117.88317.69018.06618.03517.92717.879
39Den Haag45.38446.02845.96745.81946.09646.53846.95848.07948.66950.32450.659
40Krimpen a/d IJssel2.2672.2512.2662.2612.2572.2652.2622.2472.3352.3772.424
41Lansingerland3.5223.6083.7433.7713.9444.0294.1414.3754.4774.6094.747
42Leidschendam-Voorburg4.8804.9314.9264.8914.7994.6314.6814.6684.7404.8304.824
43Maassluis2.5402.5052.4782.4872.4622.4022.3932.3622.4322.4762.484
44Midden-Delfland1.5191.5451.5481.5981.5881.6421.6781.7111.6951.6931.638
45Pijnacker-Nootdorp3.5513.7863.8363.9033.9414.0254.1364.2104.3524.5894.668
46Ridderkerk3.5583.6043.6523.5703.5643.4813.4613.5293.4803.4263.478
47Rijswijk3.1743.1763.2243.1703.1813.2133.3963.3363.3833.4453.535
48Rotterdam64.98565.59164.87464.49965.09665.44665.80866.13066.59767.60867.824
49Schiedam6.4746.5646.6766.6946.8006.6906.7746.7296.7846.8496.753
50Vlaardingen6.0475.9515.8225.8325.8805.7955.6865.6345.6675.6865.643
51Wassenaar1.5661.5591.5391.5231.5091.5511.6241.6461.7161.8411.952
52Westland8.6119.4819.6649.6119.7729.4639.2849.4209.2339.1139.052
53Zoetermeer11.21411.07210.99610.72810.51110.26510.1419.8809.9989.8699.738
546.9537.0667.0997.0687.0246.9566.9897.0237.1827.3127.380
55Bodegraven-Reeuwijk2.7022.7592.7542.7462.7622.6992.7312.7072.8002.8092.843
56Kaag en Braassem2.0492.0602.0462.0612.0222.0072.0042.0112.0842.1862.188
57Nieuwkoop2.2022.2472.2992.2612.2402.2502.2542.3052.2982.3172.349
5812.56812.41112.37412.23011.93511.77811.75511.86711.92911.77111.769
59Brielle1.0971.1321.1851.1971.2191.1871.1851.2231.2571.2831.323
60Hellevoetsluis3.1433.0702.9852.9422.8582.8022.8352.9232.8892.8552.885
61Nissewaard7.4667.3437.3177.1806.9656.8746.8046.7526.7946.6086.561
62Westvoorne8628668879118939159319699891.0251.000
totaal317.000320.698321.556321.049322.023321.613323.682326.731329.955334.512335.837
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)