Aantal inwoners van 60-64 jaar in Zuid-Holland in 2011-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015201620172018201920202021
016.49216.00315.77215.63715.72515.89116.13116.06416.20316.47216.684
1Alphen a/d Rijn7.2457.0666.9536.8606.8286.8946.9856.9327.0337.1397.166
2Gouda4.6364.4534.3544.3854.3654.4304.5004.5524.5304.6694.742
3Waddinxveen1.8631.7931.7911.7531.7981.7681.7801.7481.7571.7641.811
4Zuidplas2.7482.6912.6742.6392.7342.7992.8662.8322.8832.9002.965
56.2525.9545.7675.6645.5575.6215.5845.6925.8075.9686.016
6Gorinchem2.1452.0472.0161.9981.9561.9842.0262.0822.1842.2712.331
7Hardinxveld-Giessendam1.1211.0681.0311.003988990975968968981977
8Molenlanden2.9862.8392.7202.6632.6132.6472.5832.6422.6552.7162.708
917.89016.85616.18715.89515.86415.83216.06016.20916.52216.67016.998
10Alblasserdam1.2151.1551.0731.0321.0211.0241.0331.0131.0601.0871.159
11Dordrecht7.8697.4767.1897.1587.2077.1347.2617.3407.4787.5337.707
12Hendrik-Ido-Ambacht1.6491.5821.5511.5071.5131.5441.5701.6211.7091.7521.772
13Papendrecht2.3452.1412.0482.0071.9751.9541.9551.9931.9971.9541.986
14Sliedrecht1.5671.4351.4131.3731.3991.4301.4661.4441.4741.4791.474
15Zwijndrecht3.2453.0672.9132.8182.7492.7462.7752.7982.8042.8652.900
1612.28011.79111.62311.44011.52611.62911.83211.99712.31312.63512.968
17Hillegom1.4431.3991.3761.3771.3891.3981.4131.3991.4581.5051.531
18Katwijk3.8943.7413.6863.6173.6493.6603.7353.7913.8813.8994.007
19Lisse1.6261.5951.5501.5151.4841.4751.4581.4361.4941.5681.616
20Noordwijk3.2083.0262.9502.8522.8842.9172.9993.0513.0913.1323.166
21Teylingen2.1092.0302.0612.0792.1202.1792.2272.3202.3892.5312.648
223.4623.2823.2193.1393.2093.2993.3713.3183.4213.4323.468
23Goeree-Overflakkee3.4623.2823.2193.1393.2093.2993.3713.3183.4213.4323.468
246.8466.3596.0895.9245.8755.7815.9285.9265.9926.0856.201
25Hoeksche Waard6.8466.3596.0895.9245.8755.7815.9285.9265.9926.0856.201
263.8893.6583.5433.4943.4513.4383.4873.5273.5933.7113.792
27Krimpenerwaard3.8893.6583.5433.4943.4513.4383.4873.5273.5933.7113.792
2812.70312.13311.93211.85911.94211.99912.14212.18712.42212.64612.820
29Leiden6.8426.5916.4936.5346.5706.6156.6526.6496.7456.8236.984
30Leiderdorp1.9831.8471.8171.7341.7851.7721.7721.7771.8281.8101.822
31Oegstgeest1.4991.4001.4481.4091.4321.4621.5351.5601.6181.6901.679
32Voorschoten1.7851.7221.6301.6191.6001.5891.6171.6181.6171.6531.657
33Zoeterwoude594573544563555561566583614670678
34128.255122.653120.206119.043119.646120.926122.942124.610126.665129.379131.727
35Albrandswaard1.6521.5601.5101.4881.4881.4581.5201.5901.6361.7041.783
36Barendrecht2.8052.6912.6452.6402.6302.6712.7122.8032.8032.9002.982
37Capelle a/d IJssel4.8654.6624.5654.5054.4774.5144.6004.5974.7094.7444.795
38Delft5.9045.6055.4745.3995.3645.3925.4465.5185.6695.8645.891
39Den Haag27.50826.48126.15626.00026.29626.48527.16427.55628.04428.80629.671
40Krimpen a/d IJssel2.1732.0211.8981.8511.8431.8501.8131.8111.8071.7581.816
41Lansingerland2.9712.8932.8802.9482.9973.0633.0453.0983.2193.3343.455
42Leidschendam-Voorburg5.4315.1655.0434.9234.8134.8504.8414.8854.9985.1345.152
43Maassluis2.6482.5332.4522.3242.2612.2022.1512.0892.1142.1272.124
44Midden-Delfland1.1051.0861.0951.1171.1201.1361.2111.2731.3551.3941.462
45Pijnacker-Nootdorp2.4652.3602.3672.3682.4122.4742.6542.6852.8092.9723.125
46Ridderkerk3.6373.3093.1803.0973.1233.0893.0883.0393.0753.0123.107
47Rijswijk3.6313.4783.3903.3703.3223.3373.3093.3553.3053.3943.387
48Rotterdam34.11732.65431.85431.47731.85632.48233.10933.85234.50935.27735.778
49Schiedam4.9644.7354.4994.4254.4524.5174.6134.6554.6964.7754.772
50Vlaardingen5.1074.8004.6634.4864.4714.4854.5124.5104.5124.5074.568
51Wassenaar1.9591.8351.7541.6841.6411.6441.6131.6301.6731.7111.776
52Westland6.6886.3986.4066.3976.4196.3916.4856.5466.6776.8707.138
53Zoetermeer8.6258.3878.3758.5448.6618.8869.0569.1189.0559.0968.945
546.2155.9965.8485.8115.7575.7475.8426.0596.2316.4316.560
55Bodegraven-Reeuwijk2.3462.1852.1762.1272.0632.0542.0772.1532.2112.2782.299
56Kaag en Braassem1.8801.8741.8181.8021.8251.8191.8461.9201.9632.0352.057
57Nieuwkoop1.9891.9371.8541.8821.8691.8741.9191.9862.0572.1182.204
5811.77311.34011.04911.13011.23011.42611.56611.77211.87811.98611.941
59Brielle1.3201.2631.2141.1741.1691.1781.2011.1951.1801.2121.233
60Hellevoetsluis3.1943.0292.9082.9082.8602.8762.9143.0433.0563.0813.015
61Nissewaard6.0415.8905.8466.0096.1406.2916.3646.4316.4646.4846.460
62Westvoorne1.2181.1581.0811.0391.0611.0811.0871.1031.1781.2091.233
totaal226.057216.025211.235209.036209.782211.589214.885217.361221.047225.415229.175
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)