Aantal inwoners naar leeftijd in Zuid-Holland per 1-1-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio0-1415-4445-6465-7475 en oudertotaal
043.75995.78571.63329.65420.980261.811
1Alphen a/d Rijn18.22541.02531.38712.9259.025112.587
2Gouda11.77827.42620.0698.3176.09173.681
3Waddinxveen5.52311.4027.6643.4242.46630.479
4Zuidplas8.23315.93212.5134.9883.39845.064
517.57436.36427.11510.8188.08299.953
6Gorinchem5.97313.84810.6383.9133.03837.410
7Hardinxveld-Giessendam3.5866.8244.5631.8951.54518.413
8Molenlanden8.01515.69211.9145.0103.49944.130
945.58298.68773.65030.53024.603273.052
10Alblasserdam3.7747.0645.2682.1091.92120.136
11Dordrecht18.38344.29133.26913.2659.907119.115
12Hendrik-Ido-Ambacht6.47811.3538.1173.0052.30531.258
13Papendrecht5.10710.9428.8334.0133.27632.171
14Sliedrecht4.6009.4476.3892.7462.41525.597
15Zwijndrecht7.24015.59011.7745.3924.77944.775
1631.34067.85454.37422.43217.027193.027
17Hillegom3.4417.7536.3182.6242.06122.197
18Katwijk11.97924.55817.3927.0085.05865.995
19Lisse3.4957.5896.6012.9262.37122.982
20Noordwijk6.45014.88212.8565.7324.14244.062
21Teylingen5.97513.07211.2074.1423.39537.791
227.99516.78714.5996.3214.88750.589
23Goeree-Overflakkee7.99516.78714.5996.3214.88750.589
2413.67328.53625.82011.6098.40988.047
25Hoeksche Waard13.67328.53625.82011.6098.40988.047
269.39019.41215.7496.7255.34656.622
27Krimpenerwaard9.39019.41215.7496.7255.34656.622
2830.50986.98854.56122.28216.687211.027
29Leiden15.79258.68829.98311.8037.827124.093
30Leiderdorp4.3178.9297.8123.4942.82527.377
31Oegstgeest4.6038.3476.9822.7632.36925.064
32Voorschoten4.4318.0487.1223.1882.86125.650
33Zoeterwoude1.3662.9762.6621.0348058.843
34365.510904.774584.229222.303165.0452.241.861
35Albrandswaard4.5798.6618.0092.7311.83425.814
36Barendrecht8.61716.51014.7675.0733.67648.643
37Capelle a/d IJssel10.65624.09218.4848.4525.63567.319
38Delft12.78550.67623.3539.9916.776103.581
39Den Haag91.370233.208142.39747.90533.440548.320
40Krimpen a/d IJssel5.0199.5777.6413.7383.43529.410
41Lansingerland13.23422.40217.8645.6424.22163.363
42Leidschendam-Voorburg12.34825.70920.6899.4258.26276.433
43Maassluis5.38611.6618.7704.4783.27233.567
44Midden-Delfland3.2916.4845.8642.1411.63419.414
45Pijnacker-Nootdorp10.66720.03416.5054.7253.74355.674
46Ridderkerk7.21115.30012.7056.1195.33646.671
47Rijswijk9.37420.03013.9066.4315.47955.220
48Rotterdam102.624288.786159.36857.58243.271651.631
49Schiedam12.48431.53921.4088.0865.76279.279
50Vlaardingen11.93526.81219.4618.6577.05973.924
51Wassenaar4.3407.7898.0433.2723.50526.949
52Westland18.56240.40130.60112.2699.549111.382
53Zoetermeer21.02845.10334.39415.5869.156125.267
5414.95931.35126.57811.0538.02991.970
55Bodegraven-Reeuwijk6.17912.2229.6784.0913.10835.278
56Kaag en Braassem4.2179.2458.2453.4202.41427.541
57Nieuwkoop4.5639.8848.6553.5422.50729.151
5823.86953.82546.01420.80213.581158.091
59Brielle2.4515.7705.2532.2501.71517.439
60Hellevoetsluis6.13513.52711.7715.6333.24640.312
61Nissewaard13.36630.38324.22210.7216.74885.440
62Westvoorne1.9174.1454.7682.1981.87214.900
totaal604.1601.440.363994.322394.529292.6763.726.050
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)