Aantal inwoners naar leeftijd in Zuid-Holland per 1-1-2018.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio0-1415-4445-6465-7475 en oudertotaal
043.10290.59471.45527.51819.173251.842
1Alphen a/d Rijn18.57939.65631.20012.2128.035109.682
2Gouda12.31826.70020.2747.6525.75672.700
3Waddinxveen4.7739.8477.4833.1572.31827.578
4Zuidplas7.43214.39112.4984.4973.06441.882
517.82435.57426.88410.3757.43198.088
6Gorinchem6.02713.45210.2853.6622.85836.284
7Hardinxveld-Giessendam3.4906.6144.5451.8451.46417.958
8Molenlanden8.30715.50812.0544.8683.10943.846
946.32497.66474.25629.41723.326270.987
10Alblasserdam3.9007.0815.1262.0721.83520.014
11Dordrecht18.87243.76433.76112.5789.451118.426
12Hendrik-Ido-Ambacht6.35811.3047.9732.8552.18730.677
13Papendrecht5.29311.0498.9753.9443.00332.264
14Sliedrecht4.5739.1336.4122.6092.29325.020
15Zwijndrecht7.32815.33312.0095.3594.55744.586
1631.77366.09654.28721.10515.498188.759
17Hillegom3.4597.4436.4182.5801.91221.812
18Katwijk12.22724.23417.2736.5954.62764.956
19Lisse3.6287.4856.6382.8172.17822.746
20Noordwijk6.38614.47912.7505.3643.68242.661
21Teylingen6.07312.45511.2083.7493.09936.584
228.04816.24014.3985.9244.51949.129
23Goeree-Overflakkee8.04816.24014.3985.9244.51949.129
2413.85227.63625.91011.2237.49486.115
25Hoeksche Waard13.85227.63625.91011.2237.49486.115
269.36519.00915.8126.6174.84155.644
27Krimpenerwaard9.36519.00915.8126.6174.84155.644
2831.20186.23355.02521.12915.685209.273
29Leiden16.65059.01930.24510.9977.395124.306
30Leiderdorp4.4238.7268.0483.4102.59027.197
31Oegstgeest4.3077.8086.8892.6352.24823.887
32Voorschoten4.5357.9067.1673.0842.76125.453
33Zoeterwoude1.2862.7742.6761.0036918.430
34366.410879.228578.711208.440158.4092.191.198
35Albrandswaard4.6558.5437.8072.5461.66725.218
36Barendrecht9.17916.61814.5984.7633.31948.477
37Capelle a/d IJssel11.08923.63619.1097.7805.24066.854
38Delft12.71949.76323.8469.3796.546102.253
39Den Haag92.599226.363137.18944.40132.009532.561
40Krimpen a/d IJssel5.1239.4787.8043.6633.23829.306
41Lansingerland13.25121.72517.1445.2953.74061.155
42Leidschendam-Voorburg12.13725.08420.6559.2117.86074.947
43Maassluis5.14311.1598.8274.5002.88932.518
44Midden-Delfland3.4056.5715.9131.9081.54119.338
45Pijnacker-Nootdorp11.07419.11215.6914.3523.40553.634
46Ridderkerk6.77614.95113.0145.9035.14545.789
47Rijswijk8.21518.58313.8046.0215.58552.208
48Rotterdam103.422279.761158.38253.77843.369638.712
49Schiedam12.47930.50221.5447.6225.76077.907
50Vlaardingen11.52725.79219.4898.3136.92972.050
51Wassenaar4.5057.1737.7883.2803.33826.084
52Westland17.84539.25630.16711.6528.572107.492
53Zoetermeer21.26745.15835.94014.0738.257124.695
5414.80229.90726.50710.5797.04788.842
55Bodegraven-Reeuwijk6.11211.5409.6213.9672.70833.948
56Kaag en Braassem4.2078.8518.2093.1782.18026.625
57Nieuwkoop4.4839.5168.6773.4342.15928.269
5823.62653.11447.74619.24012.407156.133
59Brielle2.3895.5965.3152.1911.54917.040
60Hellevoetsluis6.21213.38812.2315.2802.88139.992
61Nissewaard13.08330.07325.4709.6656.30284.593
62Westvoorne1.9424.0574.7302.1041.67514.508
totaal606.3271.401.295990.991371.567275.8303.646.010
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)